Spaní ve škole

První prosincové dny jsme strávili ve škole - tentokrát i přes noc.

Ve čtvrtek dopoledne jsme si zopakovali co umíme z českého jazyka  a jak nám jde čtení s porozuměním.

Po společném obědě ve školní restauraci nás čekalo tvořivé odpoledne. Byli jsme moc šikovní a vyrobili sněhuláčky na stromeček a dárečky pro naše blízké na Vánoce. Opravdu se nám dařilo, celý den jsme si pomáhali a stihli jsme udělat dost práce.

Po večeři - výborném řízečku - jsme uspořádali závody ve foukání "sněhových" koulí. To byla zábava! Potom jsme ještě chvilku tvořili a pak už jen ulehli znaveni do svých spacáků a spali až do rána.

V pátek  po snídani nás opět čekala další práce. Před koncem vyučovíní jsme ještě nazdobili stromeček před školou, uklidili třídu a spěchali domů ke svým blízkým.

Celá akce se nám vydařila, tak zase za rok - spíme ve škole.

Spaní ve škole_1. a 2. 12.2016